Pagal regionus

Visa Lietuva

Povilas Drulis
Direktorius, Agronomas – konsultantas
Mob. Tel.:  +370 657 78780
El.p.: povilas@agrotikslas.lt

Pietų Lietuva

Indrė Poškienė
Personalo vadovė, Agronomė – konsultantė
Mob. Tel.:  +370 699 28014
El.p.: indre@agrotikslas.lt

Vidurio Lietuva

Valdemaras Mediekša
Pardavimų vadovas, Agronomas – konsultantas
Mob. Tel.:  +370 687 53960
El.p.: valdemaras@agrotikslas.lt

Šiaurės ir vidurio Lietuva

Aivaras Diliūnas
Agronomas – konsultantas
Mob. Tel.:  +370 607 96830
El.p.: aivaras@agrotikslas.lt

Visa Lietuva

Arvaidė Venckutė
Agronomė- konsultantė
Mob. Tel.:  +370 654 12809
El.p.: arvaide@agrotikslas.lt

Vakarų Lietuva

Tomas Balčėnas
Agronomas – konsultantas
Mob. Tel.:  +370 672 81250
El.p.: tomas@agrotikslas.lt

Pietų Lietuva

Kornelijus Birbilas
Agronomas – konsultantas
Mob. Tel.:  +370 629 26057
El.p.: kornelijus@agrotikslas.lt

Šiaurės vakarų Lietuva

Deividas Pakalnis
Agronomas – konsultantas
Mob. Tel.:  +370 680 15424
El.p.: deividas@agrotikslas.lt

Rekvizitai

UAB „Agrotikslas“
Įm. k.: 303855356
PVM k.: LT100010038318
Gėlių g. 89
Tabariškės LT-53330, Kauno raj.

Parašykite mums

Jei turite klausimų apie Agrotikslo teikiamas paslaugas parašykite mums užpildę žemiau esančią kontaktų formą. Jei domitės darbo galimybėmis mūsų įmonėje, kviečiame atsiųsti CV el. paštu personalas@agrotikslas.lt

Mes susisieksime su Jumis, kai turėsime Jūsų patirtį bei kompetenciją atitinkančią laisvą darbo vietą.